Spedytor morski

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa transportów morskich w eksporcie/imporcie oraz kompleksowy nadzór nad ich realizacją
  • Aranżowanie całego procesu transportu morskiego
  • Współpraca z armatorami oraz spedycjami w zakresie negocjacji stawek
  • Optymalizacja procesów i kosztów związanych z transportem morskim
  • Codzienna współpraca z działam sprzedaży
  • Powiększanie bazy podwykonawców

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora min. 2 lat
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość: przepisów transportowych, procesów spedycyjnych i magazynowych, dokumentacji związanej z transportem morskim, drogowym procedur celnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i proponowania rozwiązań w sytuacjach niestandardowych
  • Posiadanie własnej bazy podwykonawców oraz przewoźników

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Komfortowe warunki pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę