Drogowy transport towarów

Transport drogowy samochodowy krajowy i międzynarodowy towarów

Transport drogowy samochodowy – Drogowy przewóz towarów

Mimo postępu technologicznego i rozwoju alternatywnych metod przewozu ładunków, stosunek kosztów transportu samochodowego do czasu jego realizacji nadal czyni go najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem dla firm operujących na terenie tego samego kontynentu.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie drogowego transportu towarów. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w transporcie samochodowym – zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Podejmujemy się przewozów towarów ponadgabarytowych, przewozów częściowych oraz przewozów specjalnych. Wszystkie zlecenia realizujemy z troską o terminowość dostawy oraz utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa, zgodnie z uzyskanym certyfikatem ISO28000:2007, a tym samym zapewniamy najwyższy poziom satysfakcji naszych Klientów.

Dlaczego warto przewozić ładunki razem z Intrade?

Poza wieloma latami doświadczenia w branży naszą firmę wyróżnia dbałość o szczegóły i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Naszym Klientom oferujemy odpowiednie ubezpieczenia ładunków oraz stały monitoring przewożonego towaru.

Współpraca z Intrade oznacza także:

  • wysoką jakość usług – wszystkie pojazdy Intrade posiadają zezwolenia na transport drogowy, a załoga wykazuje się profesjonalizmem oraz głęboką znajomością branży;
  • przewóz ładunków różnej kategorii – nasza firma dysponuje pojazdami specjalnymi do transportu drogowego różnych ładunków, umożliwiającymi m.in. przewóz roślin, żywności, materiałów budowlanych, kosmetyków, chemii, ładunków ADR i innych;
  • nowoczesną flotę pojazdów – jesteśmy wyposażeni w pojazdy Euro V i Euro VI, które dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym zapewniają odpowiednie warunki transportu towarów na całej trasie;
  • szeroki zasięg geograficzny – na przestrzeni 20 lat udało nam się zrealizować prawie 100 tysięcy dostaw na terenie Europy i krajów WNP.

O naszym profesjonalizmie przekonało się już wielu zleceniodawców. Zachęcamy do tego, aby dołączyć na grona naszych zadowolonych Klientów i uzyskać dostęp do wysokiej jakości usług logistyczno-transportowych.

Zasady samochodowego transportu drogowego

Wiemy, że każdy z Klientów ma indywidualne potrzeby, dlatego każdorazowo dostosowujemy pracę do wymagań kontrahenta. Zachęcamy, aby podzielić się z nami jak największą ilością szczegółów dotyczących odpowiednich warunków przewożonego towaru, na przykład:

  • optymalnym poziomem wilgoci pomieszczenia (np. w przypadku transportu roślin),
  • maksymalną temperaturą otoczenia (np. w przypadku przewozu kosmetyków).

Przewozy samochodowe podlegają ścisłemu systemowi regulacji prawnych. Istnieje szereg krajowych i międzynarodowych aktów prawnych regulujących warunki przewozu drogowego, działalność licencyjną, standardy sporządzania dokumentów celnych oraz zasady transportu niektórych ładunków np. transportu towarów niebezpiecznych. W Intrade posiadamy wiedzę o wszystkich niezbędnych aktach prawnych, a także stale ją aktualizujemy, monitorując poprawki wprowadzane do wszystkich dokumentów dotyczących drogowego transportu samochodowego. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje towary zawsze są przewożone zgodnie z wszelkimi wymogami prawnymi.

Drogowy transport towarów w Warszawie

Główna siedziba Intrade znajduje się w Legionowie, koło Warszawy. Drogowy transport towarów najlepiej omówić właśnie tam, spotykając się z przedstawicielem naszej firmy osobiście. Z racji rodzaju prowadzonej działalności obsługujemy jednak Klientów z całej Polski. Jeżeli spotkanie dotyczące szczegółów oferty nie może odbyć się w okolicach Warszawy, możemy skontaktować się również drogą telefoniczną lub poprzez wiadomość e-mail.

Usługę drogowego transportu towarów wykonujemy na każdej trasie – możemy obsłużyć Klientów chcących przetransportować swoje mienie bez opuszczania granic naszego kraju oraz tych, którzy mają potrzebę wywieźć towar za granicę bądź przywieźć ładunek z innego kraju do Polski.

Transport drogowy materiałów budowlanych

Transport samochodowy wykorzystywany jest do przewozu różnego typu towarów, w tym nasza firma oferuje transport drogowy materiałów budowlanych. Zajmujemy się zarówno transportem drobnicowym, jak i masowym różnych materiałów budowlanych, w tym surowców, półfabrykatów i konstrukcji.

Terminowość i logistyka są niezwykle ważne w branży budowlanej, ponieważ często wiele zależy od dostarczenia towarów na czas, by nie opóźniać prac budowlanych. Dysponujemy pojazdami, które dostosowane są do przewozu produktów ponadgabarytowych, niebezpiecznych lub nietypowych pod innymi względami, a także posiadamy rozległą wiedzę w tym zakresie, dlatego można zlecić nam transport materiałów budowlanych, nie musząc martwić się o bezpieczeństwo czy wymogi prawne dotyczące przejazdu. Za te kwestie odpowiedzialni są nasi doświadczeni, przeszkoleni kierowcy.

Transport drogowy żywności

Specjalizujemy się również w transporcie chłodniczym. Prowadzimy krajowy i międzynarodowy transport drogowy żywności w specjalnych pojazdach wyposażonych w agregaty chłodnicze. Dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie kontrolować temperaturę, w której przewożone są produkty spożywcze, przez cały okres trwania transportu. Utrzymanie optymalnej temperatury to podstawa – w naszych pojazdach dbamy również o optymalne warunki dotyczące promieniowania UV oraz wilgotności powietrza. Nasi pracownicy mają odpowiednie doświadczenie i wiedzę, aby przewozić spożywcze produkty odzwierzęce, owoce i warzywa, alkohol i napoje bezalkoholowe oraz wyroby cukiernicze.

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę