Ładunki drobnicowe

Konsolidacja ładunków transportowych i dostaw – transport drobnicowy

Konsolidacja ładunków transportowych i dostaw – Ładunki częściowe

Firma Intrade zajmuje się transportem ładunków drobnicowych, który jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rodzajów logistyki przewozowej. Usługa ta polega na zbieraniu niewielkich partii towaru od różnych Klientów, z których każdy płaci tylko za objętość swojego ładunku. To rozwiązanie ekonomiczne, z którego korzysta wielu przedsiębiorców – zarówno w zakresie dostaw krajowych, jak i międzynarodowych.

Podczas konsolidacji dostaw akceptowane są towary różnych wymiarów. Dostarczone nam ładunki grupujemy w odpowiednie kategorie, zgodnie z ich specyfiką. Transport ładunku drobnicowego może odbywać się także w ramach przewozu chłodniczego oraz przewozu towarów niebezpiecznych.

Dlaczego warto skorzystać z konsolidacji dostaw?

Oczywistą zaletą konsolidacji dostaw jest obniżenie kosztów transportu mniejszych partii towaru. Optymalne wykorzystanie przestrzeni w pojeździe gwarantuje bezpieczny przewóz ładunku w rozsądnej cenie. W ramach usługi przewozu ładunków częściowych przygotowujemy specjalne schematy załadunku i rozładunku. Konsolidacją ładunków transportowych zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy dokładnie rozplanowują trasę i synchronizują harmonogramy dostaw różnych towarów. Nasi Klienci mogą skorzystać także z ubezpieczenia ładunku, które zostanie dopasowane do potrzeb konkretnej dostawy.

Jakie są etapy transportu ładunków częściowych?

Aby terminowo i bezpiecznie dostarczać towary, proces konsolidacji ładunków transportowych podzielony jest na kilka ważnych etapów:

  1. Zebranie ładunków częściowych od Klientów i stworzenie partii, odpowiednie ich oznaczenie i zapakowanie.
  2. Rozkład ładunku w pojeździe z uwzględnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, norm i właściwości ładunków drobnicowych.
  3. Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji dla Klientów.
  4. Terminowe dostarczenie ładunku do odbiorcy.

Wiemy, że usługobiorcom zależy na możliwości zapoznania się z aktualnym statusem nadanych przez nich ładunków drobnicowych. Właśnie dlatego informacje o przesyłkach aktualizujemy w naszym systemie na bieżąco, a zainteresowanych Klientów powiadamiamy o etapierealizacji, na którym znajduje się zlecone zamówienie za każdym razem, gdy zajdzie taka potrzeba.

Ładunki drobnicowe w kraju i za granicą

Koordynujemy transport ładunków drobnicowych w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej i WNP. Ze względu na częste wyjazdy kierowców w różne strony Europy, w większości przypadków jesteśmy w stanie dobrać termin transportu międzynarodowego idealnie spełniający oczekiwania Klientów.

Aby skorzystać z konsolidacji dostaw, skontaktuj się z naszym biurem za pomocą formularza na stronie lub drogą telefoniczną. Zachęcamy także do wizyty w siedzibie naszej firmy.

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę