Ładunki drobnicowe

Konsolidacja ładunków transportowych i dostaw – Ładunki częściowe

Nasza firma spedycyjna zajmuje się transportem ładunków drobnicowych, który jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rodzajów logistyki przewozowej. Usługa ta polega na zbieraniu niewielkich partii towaru od różnych klientów, z których każdy płaci tylko za objętość swojego ładunku.

Podczas konsolidacji dostaw akceptowane są towary różnych wymiarów. Dostarczone nam ładunki grupujemy w odpowiednie kategorie, zgodnie z ich specyfiką. Transport ładunku drobnicowego może odbywać się także w ramach przewozu chłodniczego oraz przewozu towarów niebezpiecznych.

Magazyn

Dlaczego warto skorzystać z konsolidacji dostaw?

Oczywistą zaletą konsolidacji dostaw jest obniżenie kosztów transportu mniejszych partii towaru. Optymalne wykorzystanie przestrzeni w pojeździe gwarantuje bezpieczny przewóz ładunku po rozsądnej cenie. W ramach usługi przewozu ładunków częściowych przygotowujemy specjalne schematy załadunku i rozładunku. Konsolidacją ładunków transportowych zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy dokładnie rozplanowują trasę i spajają harmonogramy dostaw różnych towarów. Nasi klienci mogą skorzystać także z ubezpieczenia ładunku, które zostanie dopasowane do potrzeb konkretnej dostawy.

Jakie są etapy transportu ładunków częściowych?

Aby terminowo i bezpiecznie dostarczać towary, proces konsolidacji ładunków transportowych podzielony jest na kilka ważnych etapów:

  1. Zebranie ładunków częściowych od klientów i stworzenie partii, odpowiednie ich oznaczenie i zapakowanie.
  2. Rozkład ładunku w pojeździe z uwzględnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, norm i właściwości ładunków drobnicowych.
  3. Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji dla klientów.
  4. Terminowe dostarczenie ładunku do odbiorcy.

Aby skorzystać z konsolidacji dostaw, skontaktuj się z naszym biurem za pomocą formularza na stronie lub połączenia telefonicznego. Zachęcamy także do wizyty w siedzibie firmy.

zadzwoń do nas 24/7
Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę