Przewóz wyrobów kosmetycznych

Przewóz wyrobów kosmetycznych w temperaturze pokojowej

Świadczymy usługi transportowo-logistyczne w zakresie przewozu wyrobów kosmetycznych. Oferta obejmuje zarówno drogowy transport krajowy, jak i międzynarodowy. Opracowujemy najlepsze trasy, by zapewnić terminową dostawę produktów do dowolnego miejsca w Polsce, Unii Europejskiego oraz krajach WNP.

W jakich warunkach odbywa się przewóz wyrobów kosmetycznych?

Przewóz wyrobów kosmetycznych odbywa się w specjalnych pojazdach wyposażonych w agregaty chłodnicze, ponieważ tego typu produkty muszą przebywać w odpowiedniej temperaturze, aby nie stracić swoich właściwości. Ważne jest, aby temperatura w pojeździe była utrzymana na poziomie od 20 do 25 stopni Celsjusza. Przekroczenie tego zakresu może prowadzić do przegrzania lub przemrożenia kosmetyków. Co więcej, na zmianę cech kosmetyków mogą wpłynąć także takie czynniki, jak promieniowanie UV czy nieodpowiednia wilgotność powietrza. Bierzemy pod uwagę wszystkie warunki, by zapewnić bezpieczny transport łatwo psujących się kosmetyków.

Dlaczego zachowanie specjalnych warunków w przewozie kosmetyków jest tak ważne?

Zachowanie optymalnych warunków transportu wyrobów kosmetycznych jest niezwykle istotne, ponieważ wpływa na zachowanie wysokiej jakości produktów. Nieodpowiednio przewożone kosmetyki mogą stać się przyczyną rosnącego niezadowolenia Klientów, a tym samym wpłynąć na obniżenie prestiżu i dobrego mienia marki. W naszej firmie transportowej podchodzimy poważnie do tego typu zagadnień, gwarantując dostarczenie produktów w idealnym stanie do miejsca docelowego – bez względu na odległość czy trudności logistyczne. Zapewniamy także dostęp do ubezpieczeń towarów na korzystnych warunkach.

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę