Usługi celne

Odprawa celna w Polsce - zamówić usługi celne tanio

Procedury celne  są integralną częścią każdego transportu międzynarodowego. Obejmują one ogół wszystkich transakcji, które są realizowane między organami celnymi i bezpośrednimi uczestnikami transportu. Obiektem takich relacji jest towar i jednostka transportowa przekraczająca granicę. Eksport, import, tranzyt i każdy inny rodzaj procedury celnej nosi wyraźnie zdyscyplinowany charakter i jest określona przepisami Kodeksu kraju, dokonującego kontroli celnej.

Usługi celne w INTRADE

Firma INTRADE oferuje szeroki zakres usług transportowych i logistycznych. Jednym z najdynamiczniej rozwijających się obszarów są usługi celne. Odprawa celna jest to procedura pracochłonna i specyficzna. Nieprawidłowe sporządzenie dokumentów, niezgodność w nazwie i ilości towaru mogą prowadzić do wielu problemów, w tym całkowitej konfiskaty towaru.

Aby uchronić się od takich nieprzewidzianych okoliczności i dodatkowych kosztów, warto zwrócić się do specjalistów naszej firmy. Pomożemy złożyć całą dokumentację, doradzimy o niuanse przewozu różnych ładunków i będziemy z wami w kontakcie, na całej trasie przewozu.

Pieczątka

Nasze możliwości co do usług celnych

  • REJESTRACJA DOKUMENTÓW CELNYCH I SPEDYCYJNYCH. Specjaliści firmy dokładnie znają prawo każdego z krajów, do których INTRADE dostarcza towary, dzięki czemu bez problemu mogą poprawnie wypełnić wszystkie dokumenty, uwzględniając konkretne prawo celne każdego kraju.
  • MINIMALNY CZAS PRZEKRACZANIA GRANICY. Ponieważ specjaliści INTRADE sporządzają dokumenty zgodnie ze wszystkimi zasadami, więc opóźnienia na granicy z powodu nieprawidłowo sporządzonych dokumentów, brakujących dokumentów lub podpisów na nich są wykluczone.
  • RÓŻNE RODZAJE DOKUMENTÓW. Firma świadczy usługi doradcze, oblicza opłaty i cła, a także sporządza kompletny pakiet dokumentów – w tym deklaracje i listy przewozowe.

Oprócz tego, zapewniamy doradztwo celne  w przypadku jakichkolwiek pytań.

Korzyści związane ze świadczeniem usług celnych przez INTRADE

  • KOMPETENTNI SPECJALIŚCI. Pracownicy firmy dokładnie przestudiowali przepisy prawne dotyczące usług celnych, dzięki czemu wyraźnie znają system regulacji eskortu celnego ładunków.
  • SPRAWNOŚĆ. INTRADE zapewnia odprawę towarów poprzez urzędy celne krajów Unii Europejskiej i Wspólnoty Niepodległych Państw.
  • CERTYFIKATY. Obecność dodatkowych dokumentów potwierdzających kwalifikacje pracowników firmy pomaga INTRADE w świadczeniu wysokiej klasy usług.
  • ZAUFANIE. INTRADE będzie koordynować z klientem każdy z etapów sporządzania dokumentów celnych, a obie strony negocjują również niezbędne dokumenty, warunki transportu i tak dalej. To jest podstawa kompetentnej pracy i pomyślnego transportu towarów.

Koszt odprawy celnej jest dostępny i korzystny dla każdego klienta.

Zasady przewozu drogowego ładunków

Przewozy samochodowe podlegają ścisłemu systemowi regulacji prawnych. Istnieje szereg krajowych i międzynarodowych aktów prawnych regulujących warunki przewozu, działalność licencyjną, standardy sporządzania dokumentów celnych, zasady transportu niektórych ładunków itp. INTRADE jest dokładnie informowana o wszystkich niezbędnych aktach prawnych, a także monitoruje wprowadzanie poprawek do wszystkich dokumentów niezbędnych do prawidłowego transportu. Obsługa celna w naszej firmie będzie gwarantem szybkiej i wysokiej jakości dostawy w ściśle określonym terminie.

Zamawiamy obsługę celną w INTRADE.

Jesteśmy gotowi przyjąć twoje zamówienie już dziś. Nie przegap swojej szansy, aby stać się częścią naprawdę doświadczonego i wiarygodnego partnera. Wszystko, co musisz wykonać, to skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail. Dla zaawansowanych użytkowników na stronie internetowej dostępny jest szybki sposób zamówienia. Wszystkie dane i adresy znajdują się w dziale "Kontakt».

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę