Drogie towary

Transport kosztownych towarów – Przewóz drogich ładunków

Transport kosztownych towarów – Przewóz drogich ładunków

Podczas przewozu drogich towarów podstawową zasadą jest bezpieczeństwo. Pełna kontrola i terminowa dostawa towaru w nienaruszonym stanie stanowią najważniejsze filary działalności naszej firmy. Od 20 lat zajmujemy się transportem kosztownych ładunków na trasach o różnym stopniu złożoności.

System pracy w Intrade oparty jest na dokładnym określeniu specyfiki ładunku. Jest on stosowany zarówno w przypadku przewozu kosztownych towarów, jak i podczas transportu towarów niebezpiecznych, a przywiązanie do wysokich standardów oraz procedur postępowania gwarantuje pewną ochronę towarów na każdym etapie transportu drogowego.

Jakie ładunki obejmuje przewóz drogich towarów?

Powierzyć w ręce naszych kierowców można przeróżne wartościowe towary. Nie istnieje żadne ograniczenie w tym zakresie. Wartość kosztownych ładunków, które przewozimy, może wynosić np. kilkaset tysięcy złotych lub kilka milionów euro. Mogą być to np. urządzenia elektroniczne, pojazdy czy wyroby farmaceutyczne. O bezpieczeństwo przewozu drogich towarów dbamy na wielu płaszczyznach, w zależności od tego, jakie specyficzne wymagania stawia przed nami transportowany ładunek. Dysponujemy różnymi specjalistycznymi pojazdami, w tym samochodami chłodniczymi, aby odpowiadać na potrzeby każdego Klienta, a także jesteśmy przygotowani na przewożenie kosztownych materiałów niebezpiecznych.

Dlaczego warto przewozić kosztowne ładunki razem z Intrade?

Do naszych zadań należy nie tylko odpowiednie zabezpieczenie przewozu drogich towarów. Pomagamy także zaplanować trasę oraz harmonogram załadunku i rozładunku. Oferujemy również ubezpieczenie ładunków od wszelkiego ryzyka, które pozwoli ograniczyć straty w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych wydarzeń. Ponadto zapewniamy:

  • usługi serwisowe dostępne 24 godziny na dobę,
  • pełen dostęp do informacji na temat statusu transportu i lokalizacji pojazdu dzięki nowoczesnym systemom geolokalizacji,
  • możliwość zmiany trasy w trakcie przewozu,
  • szeroki zasięg przewozu drogich towarów (Europa oraz kraje WNP),
  • pełne bezpieczeństwo ładunku dzięki współpracy z zaufanymi, zagranicznymi partnerami.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Skorzystaj z formularza na stronie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nas w siedzibie firmy.

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę