Drogie towary

Transport kosztownych towarów – Przewóz drogich ładunków

Podczas przewozu drogich towarów podstawową zasadą jest bezpieczeństwo. Pełna kontrola i terminowa dostawa towaru w nienaruszonym stanie stanowią najważniejsze filary działalności naszej firmy. Od 20 lat zajmujemy się transportem kosztownych ładunków na trasach o różnym stopniu złożoności.

System pracy, jaki przyjęliśmy w naszej firmie, oparty jest na dokładnym określeniu specyfiki ładunku. Jest on stosowany zarówno w przypadku przewozu kosztownych towarów, jak i podczas transportu towarów niebezpiecznych, a przywiązanie do wysokich standardów oraz procedur postępowania gwarantuje pewną ochronę towarów na każdym etapie transportu drogowego.

Dolary

Dlaczego warto przewozić kosztowne ładunki razem z Intrade?

Do naszych zadań należy nie tylko odpowiednie zabezpieczenie przewozu drogich towarów. Pomagamy także zaplanować trasę oraz harmonogram załadunku i rozładunku. Oferujemy również ubezpieczenie ładunków od wszelkiego ryzyka, które pozwoli ograniczyć straty w przypadku nieprzewidzianego obrotu zdarzeń. Ponadto, zapewniamy:

  • usługi serwisowe dostępne 24 godziny na dobę,
  • pełen dostęp do informacji na temat statusu transportu i lokalizacji pojazdu dzięki nowoczesnym systemom geolokalizacji,
  • możliwość zmiany trasy w trakcie przewozu,
  • szeroki zasięg przewozu drogich towarów (Europa oraz kraje WNP),
  • pełne bezpieczeństwo ładunku dzięki współpracy z zaufanymi, zagranicznymi partnerami.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Skorzystaj z formularza na stronie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nas z siedzibie firmy w Legionowie koło Warszawy.

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę