Przewóz roślin

Przewóz krzewów i innych roślin: naczepy typu firanka i chłodnia

Nasza firma przewozowa nieustannie się rozwija i dostosowuje się do potrzeb swoich klientów. Zgodnie z ich oczekiwaniami poszerzyliśmy naszą ofertę o krajowy i międzynarodowy przewóz materiału szkółkarskiego, w szczególności krzewów, drzew i kwiatów ciętych.

Charakterystyczną cechą tego rodzaju transportu jest delikatność ładunku, który musi zostać odpowiednio zabezpieczony oraz przygotowany do podróży. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w kwestii transportu specjalnego. Od wielu lat organizujemy przewóz drogich towarów  oraz ładunków o podwyższonym stopniu ryzyka.

Naczepy wykorzystywane do transportu roślin

Do przewozu roślin wykorzystujemy naczepy typu firanka. Wykorzystanie przewiewnych plandek podczas transportu pozwala kontrolować dopływ powietrza do wnętrza naczepy oraz natężenie światła, a dzięki rozsuwanym firankom załadowanie do pojazdu większych drzew i krzewów nie stanowi problemu.

Z drugiej strony, wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w naczepach typu chłodnia pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę na całej długości trasy. Dzięki nim przewóz roślin może odbywać się zarówno w obniżonej, jak i podwyższonej temperaturze. Posiadamy naczepy do transportu chłodniczego o różnym przeznaczeniu, w tym zwykłe, hakówki, kwiatówki i doppelstock.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta przewozu krzewów i innych roślin, zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych przedstawicieli. W tym celu możesz skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie, skontaktować się z nami telefonicznie lub odwiedzić nas w siedzibie firmy.

zaladunek

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę