Transport chłodniczy

Przewóz chłodniczy: terminowa dostawa i stała temperatura naczepy

Jednym z najbardziej wymagających rodzajów logistyki przewozowej jest transport chłodniczy. Aby zachować wysoką jakość przewożonych towarów, pojazdy muszą zostać odpowiednio wyposażone w specjalne agregaty chłodnicze, które pozwolą utrzymywać pożądaną temperaturę podczas całej trasy niezależnie od jej długości i harmonogramu. Równie ważnym czynnikiem w transporcie chłodniczym jest czas dostawy. Podwójna obsada pozwala w jak najkrótszym czasie dostarczyć świeższy i dłużej przydatny towar na dowolny rynek.

Nasza firma specjalizuje się zarówno w krajowym, jak i międzynarodowym przewozie chłodniczym. Posiadamy flotę wyspecjalizowanych pojazdów chłodniczych, które poddawane są regularnym kontrolom i inspekcjom w celu dopuszczenia ich do drogowego transportu towarów. Nasze pojazdy spełniają wszystkie wymagania sanitarne do przechowywania i przewozu produktów łatwo psujących się.

Pojazdy

Przewóz chłodniczy na najwyższym poziomie

Oferujemy rozbudowane rozwiązania przewozu chłodniczego w temperaturze kontrolowanej, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb klienta. W oparciu o lata doświadczenia w branży proponujemy m.in:

  • fachową pomoc w zaplanowaniu najbardziej korzystnej trasy z perspektywy danego rodzaju ładunku,
  • ubezpieczenie ładunku na wypadek nieprzewidzianych utrudnień w transporcie chłodniczym,
  • bogate wyposażenie pojazdów, pozwalające nie tylko na schładzanie i zamrażanie, a także na ogrzewanie ładunku,
  • usługi serwisowe 24/7 obejmujące dostęp do informacji na temat statusu i lokalizacji dostawy,
  • transport chłodniczy w stałej, ściśle kontrolowanej temperaturze.
Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę