Transport chłodniczy

Transport chłodniczy - przewóz alkoholu i leków - spedycja napojów

Przewóz chłodniczy: terminowa dostawa i kontrolowana temperatura

Jednym z najbardziej wymagających rodzajów logistyki przewozowej jest transport chłodniczy. Aby zachować wysoką jakość przewożonych towarów, pojazdy muszą zostać odpowiednio wyposażone w specjalne agregaty chłodnicze, które pozwolą utrzymywać pożądaną temperaturę podczas całej trasy niezależnie od jej długości i harmonogramu. Równie ważnym czynnikiem w transporcie chłodniczym jest czas dostawy. Podwójna obsada pozwala w jak najkrótszym czasie dostarczyć świeższy i dłużej przydatny towar na dowolny rynek.

Firma Intrade specjalizuje się zarówno w krajowym, jak i międzynarodowym przewozie chłodniczym. Posiadamy flotę wyspecjalizowanych pojazdów chłodniczych, które poddawane są regularnym kontrolom i inspekcjom w celu dopuszczenia ich do drogowego transportu towarów. Nasze pojazdy spełniają wszystkie wymagania sanitarne do przechowywania i transportu produktów łatwo psujących się, w tym przewozu wyrobów kosmetycznych. Ponadto podejmujemy się m.in. przewozu alkoholu, towarów żywnościowych, leków i sadzonek.

Przewóz chłodniczy na najwyższym poziomie

Oferujemy rozbudowane rozwiązania przewozu chłodniczego w temperaturze kontrolowanej, dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Poza samym transportem w oparciu o lata doświadczenia w branży proponujemy m.in.:

  • fachową pomoc w zaplanowaniu najbardziej korzystnej trasy z perspektywy danego rodzaju ładunku;
  • ubezpieczenie ładunku na wypadek nieprzewidzianych utrudnień w transporcie chłodniczym;
  • bogate wyposażenie pojazdów, pozwalające nie tylko na schładzanie i zamrażanie, ale także na ogrzewanie ładunku;
  • usługi serwisowe 24/7 obejmujące dostęp do informacji na temat statusu i lokalizacji dostawy.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące oferowanego przez nas transportu chłodniczego.

Spedycja napojów w transporcie chłodniczym

Nasze usługi w zakresie transportu chłodniczego potrzebne są przedsiębiorstwom działającym w takich branżach, jak farmaceutyczna, kosmetyczna czy rolnicza, ale przede wszystkim jesteśmy związani z przemysłem spożywczym. Specjalizujemy się w spedycji napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Zapewniamy przewóz alkoholu pojazdami ciężarowymi w kontrolowanych warunkach, które zapewnią utrzymanie pożądanych parametrów napojów. Dysponujemy niezbędnymi licencjami oraz spełniamy wymagania określone w odpowiednich dokumentach prawnych, w tym w międzynarodowej umowie ATP oraz konwencji ADR. Ponadto dbamy również o właściwy sposób załadunku i rozładunku towaru, aby nie doszło do jego uszkodzenia na żadnym etapie transportu.

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę