Przewóz towarów ponadgabarytowych

Transport ponadgabarytowy – Przewóz towarów ponadgabarytowych

Nasza firma zajmuje się przewozem towarów ponadgabarytowych. Doświadczenie, jakie posiadamy w tym obszarze oraz profesjonalizm, którym wykazujemy się w pracy, pozwalają nam dostarczać towary terminowo i zawsze w nienaruszonym stanie.

Zaletą naszego zespołu jest szczegółowa i aktualna wiedza na temat dokumentów celnych oraz spedycyjnych, wymaganych podczas drogowego transportu towarów. Nasi specjaliści sporządzają również specjalne pozwolenia na przewóz towarów ponadgabarytowych. Dzięki nam unikniesz niespodziewanych zakłóceń, ciesząc się sprawną realizacją zlecenia.

Transport ponadgabarytowy

Jak przebiega organizacja transportu ponadgabarytowego?

Współpracę z klientem zaczynamy od dokładnego określenia specyfiki transportu ponadgabarytowego, wymagań technicznych oraz logistycznych, oceny ryzyka związanego z przewozem towaru, a także ustalenia szczegółów dotyczących trasy. Nasi specjaliści przygotowują szczegółowy harmonogram transportu oraz sporządzają plan załadunku i rozładunku towaru. Ponadto, zajmują się ubezpieczeniem ładunków od niespodziewanych uszkodzeń.

W Intrade przywiązujemy dużą wagę do bezpiecznego przewozu towarów ponadgabarytowych, co pozwala nam utrzymać wysoką jakość usług niezależnie od rodzaju towaru oraz długości trasy. Cały proces organizacji transportu ponadgabarytowego odbywa się w porozumieniu z klientem, którego indywidualne potrzeby i oczekiwania zawsze są stawiane na pierwszym miejscu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Ciężarówka przewożąca ładunki ponadgabarytowe

Tył naczepy ciężarówki

Przykład możliwości załadunku rzeczy na naczepę

 

zadzwoń do nas 24/7
Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę