Spedytor w transporcie międzynarodowym

Miejsce pracy:  Legionowo / mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Planowanie i organizacja transportu samochodowego;
  • Prowadzenie negocjacji z klientami oraz przewoźnikami;
  • Monitorowanie i obsługa dokumentacyjna organizowanych transportów;
  • Współpraca z innymi działami operacyjnymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (rosyjskiego);
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność i rzetelność

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowę o pracę; Komfortowe warunki pracy; Atrakcyjny system wynagrodzeń; Możliwość wdrażania własnych pomysłów; Niezbędne narzędzia pracy

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane ww. stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

logistic@intrade.com.pl

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę