Jak wybrać firmę do przewozu ładunków ponadnormatywnych?

Kryteria wyboru firmy do przewozu ładunków ponadnormatywnych
Jak wybrać firmę do przewozu ładunków ponadnormatywnych?

Jak wybrać firmę do przewozu ładunków ponadnormatywnych?

Firma INTRADE ma szerokie możliwości przewozu ładunków ponadgabarytowych. Przy tym gwarantuje bezpieczeństwo towarów. Jest to kryterium decydujące o wysokim poziomie kwalifikacji pracowników firmy transportowej.

Przewóz ciężkich i ponadgabarytowych ładunków jest procesem pracochłonnym. Taka operacja wiąże się ze specjalnymi umiejętnościami w zakresie wykonania prac ładunkowych, stosowanie specjalnych niskich platform oraz innych środków. Transport towarów ponadgabarytowych ma swoje własne cechy, związane z niestandardowymi wymiarami przewożonego ładunku. Potrzebny jest odpowiedni transportu, mocowanie, przestrzeganie wymagań bezpieczeństwa przewozu.

Co oferuje INTRADE

Zalety:

 • dostarczanie towaru do wielu regionów;
 • wysoka ładowność pojazdów, co jest ważne przy wykonywaniu przewozów ponadgabarytowych;
 • całodobowa obsłuja pozwala na wysłanie towaru praktycznie w każdej chwili.

Eksperci firmy udzielają pomocy nie tylko w przewozach towarów ponadgabarytowych, ale i w przygotowaniu do takiego transportu. Na początku pomagają zaplanować optymalną trasę. Następnie opracowywują szkice, rysunki i schematy załadunku i uzgadniają z klientem. Możliwe jest również przygotowanie dokumentów celnych. Specjaliści wykonywują wszystkie czynności związane z przygotowaniem dokumentów do przewozów towarów ponadgabarytowych. Ponadto, pracownicy są odpowiedzialni za organizację i przeprowadzenie prac przeładunkowych i montażowych za pomocą różnych maszyn specjalistycznych. W razie potrzeby może być zorganizowana asysta ładunku. Najczęściej usługa ta jest wymagana podczas przewozu szczególnie cennego towaru.

Przyczyny dla powierzenia transportu firmie INTRADE

Dlaczego firma jest korzystna dla zamawiającego:

 • stałe rozszerzenie geografii transportu;
 • dostępność usług w zakresie ubezpieczenia transportu;
 • przyjęcie towarów na przechowywanie;
 • dostawa towarów nie tylko na terenie całej Rosji, ale i w krajach WNP;
 • świadczenie usług za optymalną cenę (za żadne przypadki działania siły wyższej nie trzeba dodatkowo płacić);
 • oferta klientom usługi w zakresie przewozu samochodów osobowych w Rosji i krajach WNP.

Szczegółowe informacje o świadczonych usługach i cenach można uzyskać u specjalistów firmy. Telefony łatwo znajdziesz w sekcji "Kontakty".

Towar ponadgabarytowy można ubezpieczyć. To gwarancja zmniejszenia lub całkowitej minimalizacji ryzyka. Procedura jest popularna, każdy może z jej skorzystać. Od klienta wymagana jest tylko zgoda, resztę wykonują pracownicy firmy.

Zalety:

 • niska cena (ceny można nazwać jako odpowiednie, dla każdego klienta dobierany jest odpowiedni wariant);
 • ochrona od wszelkiego ryzyka (klient może być absolutnie spokojny w trakcie transportu);
 • obecność dokładnie opracowanego systemu (specjaliści pomagają w rozwiązaniu wszelkich spornych sytuacji, klient nigdy nie pozostaje sam na sam z powstałymi problemami).

Pracownicy firmy INTRADE mają odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje, aby transport ciężkich, niebezpiecznych i ponadgabarytowych ładunków i sprzętu został zrealizowany w terminie, z minimalnym ryzykiem i z maksymalną korzyścią dla klienta.

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę