Ładunki ponadgabarytowe - jak wybrać firmę do przewozu

ŁADUNKI PONADGABARYTOWE: JAK WYBRAĆ FIRMĘ DO PRZEWOZU
Ładunki ponadgabarytowe - jak wybrać firmę do przewozu

Ładunki ponadgabarytowe - jak wybrać firmę do przewozu

Firma INTRADE ma szerokie możliwości przewozu ładunków ponadgabarytowych. Przy tym gwarantuje bezpieczeństwo towarów. Jest to kryterium decydujące o wysokim poziomie kwalifikacji pracowników firmy transportowej.

Przewóz ciężkich i ponadgabarytowych ładunków jest procesem pracochłonnym. Taka operacja wiąże się ze specjalnymi umiejętnościami w zakresie wykonania prac ładunkowych, stosowanie specjalnych niskich platform oraz innych środków. Transport towarów ponadgabarytowych ma swoje własne cechy, związane z niestandardowymi wymiarami przewożonego ładunku. Potrzebny jest odpowiedni transportu, mocowanie, przestrzeganie wymagań bezpieczeństwa przewozu.

Co oferuje INTRADE

Zalety:

 • dostarczanie towaru do wielu regionów;
 • wysoka ładowność pojazdów, co jest ważne przy wykonywaniu przewozów ponadgabarytowych;
 • całodobowa obsłuja pozwala na wysłanie towaru praktycznie w każdej chwili.

Eksperci firmy udzielają pomocy nie tylko w przewozach towarów ponadgabarytowych, ale i w przygotowaniu do takiego transportu. Na początku pomagają zaplanować optymalną trasę. Następnie opracowywują szkice, rysunki i schematy załadunku i uzgadniają z klientem. Możliwe jest również przygotowanie dokumentów celnych. Specjaliści wykonywują wszystkie czynności związane z przygotowaniem dokumentów do przewozów towarów ponadgabarytowych. Ponadto, pracownicy są odpowiedzialni za organizację i przeprowadzenie prac przeładunkowych i montażowych za pomocą różnych maszyn specjalistycznych. W razie potrzeby może być zorganizowana asysta ładunku. Najczęściej usługa ta jest wymagana podczas przewozu szczególnie cennego towaru.

Przyczyny dla powierzenia transportu firmie INTRADE

Dlaczego firma jest korzystna dla zamawiającego:

 • stałe rozszerzenie geografii transportu;
 • dostępność usług w zakresie ubezpieczenia transportu;
 • przyjęcie towarów na przechowywanie;
 • dostawa towarów nie tylko na terenie całej Rosji, ale i w krajach WNP;
 • świadczenie usług za optymalną cenę (za żadne przypadki działania siły wyższej nie trzeba dodatkowo płacić);
 • oferta klientom usługi w zakresie przewozu samochodów osobowych w Rosji i krajach WNP.

Szczegółowe informacje o świadczonych usługach i cenach można uzyskać u specjalistów firmy. Telefony łatwo znajdziesz w sekcji "Kontakty".

Towar ponadgabarytowy można ubezpieczyć. To gwarancja zmniejszenia lub całkowitej minimalizacji ryzyka. Procedura jest popularna, każdy może z jej skorzystać. Od klienta wymagana jest tylko zgoda, resztę wykonują pracownicy firmy.

Zalety:

 • niska cena (ceny można nazwać jako odpowiednie, dla każdego klienta dobierany jest odpowiedni wariant);
 • ochrona od wszelkiego ryzyka (klient może być absolutnie spokojny w trakcie transportu);
 • obecność dokładnie opracowanego systemu (specjaliści pomagają w rozwiązaniu wszelkich spornych sytuacji, klient nigdy nie pozostaje sam na sam z powstałymi problemami).

Pracownicy firmy INTRADE mają odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje, aby transport ciężkich, niebezpiecznych i ponadgabarytowych ładunków i sprzętu został zrealizowany w terminie, z minimalnym ryzykiem i z maksymalną korzyścią dla klienta.

zadzwoń do nas 24/7
Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę