Główne powody, aby skontaktować się z firmą transportową

Główne powody, aby skontaktować się z firmą transportową

Główne powody, aby skontaktować się z firmą transportową

     Zamawianie transportu wielkogabarytowego do transportu ładunku jest sprawą codzienną i poszukiwaną, zarówno wśród osób fizycznych, jak i prawnych. Każdy z nas korzystał z usług wyspecjalizowanych firm w celu dostarczenia dużych artykułów gospodarstwa domowego, mebli i t.d. Prawidłowo zorganizować i zapewnić najbezpieczniejszą podróż, zwłaszcza na duże odległości, może tylko oficjalna firma transportowa z dużym taborem samochodowym.

     Niestety, ale wielu klientów w celu oszczędzania zwracają się do prywatnych małych organizacji transportowych, szukając odpowiedniej opcji na wyspecjalizowanych portalach, co w większości przypadków nie prowadzi do sukcesu. Pojazdy okazują się brudne, warunki samochodu mogą nie spełniać określonych wymagań, a kierowca spóźnia się z dostawą.

     Aby uniknąć takich problemów i być spokojnym o jakość dostawy swojego towaru, warto zwrócić się do doświadczonych logistów i spedytorów, a także do firm, które mają imponujące doświadczenie i reputację w transporcie krajowym i międzynarodowym. Oto kilka głównych powodów, które wyjaśniają celowość i zalety współpracy z centrum logistycznym.

  1. Duża flota z pełną zgodnością techniczną pojazdów. Prywatni przewoźnicy często nie mogą sobie pozwolić na nowe, zaopatrzone środki transportowe, dlatego kupują używane samochody, które nie mogą zapewnić pełnewartościowy transport towarów. Firma przewozowa ma duże możliwości, nowe samochody w idealnym stanie technicznym,
  2. Możliwość wyboru furgonu na potrzeby klienta - cysterny, chłodnie, a także dostępne są samochody o różnej ładowności i pojemności.
  3. Profesjonalni kierowcy z dużym doświadczeniem w prowadzeniu samochodu. W prywatnym transporcie towarowym każdy może działać jako kierowca, nie można kontrolować tej sytuacji. Zatrudnienie kierowców do firmy transportowej odbywa się według pewnych kryteriów: staż pracy, doświadczeniae, wykształcenie techniczne. Ponadto można zapoznać się z informacjami dotyczącymi kierowcy, a dyspozytor utrzymuje z nim łączność na całej trasie dostawy.
  4. Monitorowanie aktywności kierowcy i stanu samochodu. W prywatnym transporcie, po otrzymaniu przedpłaty kierowca może „uciec”. Firma prowadzi globalną kontrolę za pomocą systemu satelitarnego, dzięki czemu informacje o ładunku można otrzymywać codziennie.
  5. Płatność za usługi transportowe po zakończeniu dostawy. Większość firm transportowych pobiera opłatę od klienta w momencie dostawy, z wyjątkiem kosztów ubezpieczenia i odprawy celnej.
  6. Możliwość świadczenia usług pokrewnych. Duże centra transportowe świadczą szereg usług, w tym następujące:
  • Opakowanie towaru;
  • Załadunek i rozładunek do własnego magazynu;
  • Usługi ubezpieczenia ładunku;
  • Wsparcie informacyjne w prawnych aspektach transportu międzynarodowego.
Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę