INTRADE - przegląd usług

INTRADE - przegląd usług

INTRADE - przegląd usług

Zespół specjalistów INTRADE oferuje klientom profesjonalne usługi w zakresie spedycji. Co roku odnotowuje się zwiększenie ilości przewozów. Według statystyk, wskaźnik wynosi 8000 zamówień rocznie. Firma bierze udział w realizacji wielu międzynarodowych projektów i ma reputację niezawodnego partnera.

Przegląd usług

Firma INTRADE jest odpowiedzialnym biznes partnerem do realizacji  prac przeładunkowych na zasadzie jednorazowej lub stałej współpracy na podstawie umowy. Już od ponad 20 lat firma funkcjonuje jako samodzielne przedsiębiorstwo, które powstało w 1999 roku.

Specjalizacja:

  • realizacja profesjonalnego transportu drogowego o różnym stopniu trudności;
  • transport ciężkiego, kosztownego lub precyzyjnego sprzętu;
  • transport ładunków niebezpiecznych;
  • praca z towarami łatwo psującymi się, w tym celu stosuje się chłodnie, które utrzymują pewien zakres temperatur.

Wśród klientów są nie tylko osoby prywatne, ale i całe przedsiębiorstwa posiadające osobowość prawną, które korzystają z usług związanych z dostawą sprzętu przemysłowego, poligraficznego, medycznego, serwerów.

Jeszcze jeden kierunek firmy - wykonywanie kompleksowych czynności, które wymagają wstępnego montażu i demontażu, oznakowania i pakowania w specjalistyczne materiały (zapobiegają one stłucenie kruchych przedmiotów i uszkodzenie sprzętu biurowego podczas transportu).

Nowoczesne usługi moving /podczas przeprowadzek/, z zachowaniem całości majątku - to INTRADE.

Firma dysponuje własną bazą terytorialną, naukową, techniczną i technologiczną i sprawnymi, certyfikowanymi urządzeniami dźwigowo-transportowymi /w tym niskie platformy załadowcze, żurawie-manipulatory, dźwigniki, wciągniki, wciągarki.

To pozwala na przewagę konkurencyjną w porównaniu z małymi firmami, które nie są w stanie poradzić sobie z nietypowymi zadaniami. Firma INTRADE podejmuje się wykonania każdych, nawet bardzo trudnych zleceń, związanych z podnoszeniem, mocowaniemi przenoszeniem ciężkich ładunków. Gwarantujemy przy tym poziom bezpieczeństwa dla pracowników. Dostępna jest usługa ubezpieczenia towarów podczas transportu.

Zatrudniamy doświadczonych i dobrze wykształconych pracowników do realizacji zadań związanych z movingiem (przeprowadzką) i wykonaniem prac przeładunkowych, których reputacja jest poparta opinią i satysfakcją klientów firmy.

Firma transportowa "INTRADE" – to firma nr 1 wśród przedsiębiorstw zajmujących się transportem różnego rodzaju towarów. Od 1999 roku i po dziś firma stara się wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie. Mimo dużej konkurencji, z usług naszej firmy korzystają tysiące klientów. Cały sekret tkwi w tym, że załoga firmy to odpowiedzialni i wykwalifikowani specjaliści. Życzenia klienta –dla nas przede wszystkim. Doświadczeni specjaliści bez problemu rozwiązują nawet najtrudniejsze zadania. Firma w niczym nie ustępuje znanym międzynarodowym konkurentom i stale się rozwija. Firma dysponuje własną flotą, certyfikowanym sprzętem i zawsze sprawnymi samochodami.

Rozpoczęcie współpracy z nami jest absolutnie proste. Pierwszy krok – wizyta na oficjalną stronę internetową. Następnie kliknąć w sekcji "Kontakty" i zadzwonić pod podany numer. Zespół menedżerów jest gotowy wyjaśnić wszystkie pojawiające się pytania.

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę