JAK PRZEWOZIĆ DROGIE TOWARY?

W jaki sposób realizowany jest przewóz drogich towarów?
JAK PRZEWOZIĆ DROGIE TOWARY?

JAK PRZEWOZIĆ DROGIE TOWARY?

Drogie towary to bardzo szeroki zakres ładunków o szczególnej wartości. Tak naprawdę mogą to być różnorodne produkty, od sprzętu elektronicznego i produktów Hi-Tech, po wyroby farmaceutyczne. Nadawca zawsze oczekuje tego, aby jego cenny ładunek został dostarczony na czas przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa oraz minimalnym ryzyku utraty czy kradzieży. Dlatego też organizacja transportu wartościowych towarów wymaga nie tylko skrupulatnej organizacji, ale również wiedzy, doświadczenia i wykorzystania odpowiednio przystosowanych do celu pojazdów.

Przebieg transportu wartościowych ładunków — najważniejsze informacje

Podczas przewozu drogich towarów priorytetem zawsze jest bezpieczeństwa. Nasza firma, realizując zlecenia z tego zakresu, gwarantuje pełną kontrolę nad przebiegiem transportu. Mamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego też możemy zapewnić sprawną realizację transportu na trasach o różnym stopniu złożoności. Przed realizacją zlecenia zawsze dokładnie planujemy przebieg dostawy. Uwzględniamy przy tym wszelkie ryzyka, jakie mogą pojawić się na trasie, a następnie podejmujemy odpowiednie środki w celu ich wyeliminowania. Dzięki temu powierzony nam ładunek dociera na miejsce w nienaruszonym stanie i w wyznaczonym terminie.

Bardzo ważne jest również precyzyjne określenie specyfiki ładunku. Jest to ważne nie tylko w przypadku przewozu wartościowych towarów, ale i podczas transportu ładunków niebezpiecznych. W obu przypadkach niezbędne jest przestrzeganie wysokich standardów i procedur postępowania. Dzięki temu możemy zagwarantować pewną ochronę towarów na każdym etapie transportu drogowego.

 

W ramach świadczonych usług dbamy nie tylko o skrupulatne zabezpieczenie przewozu drogich towarów, ale również szczegółowo planujemy trasę oraz harmonogram załadunku i rozładunku. Zapewniamy też ubezpieczenie ładunków od wszelkiego ryzyka, które pozwoli ograniczyć straty w przypadku nieprzewidzianego obrotu zdarzeń. Gwarantujemy pełny dostęp do informacji na temat statusu transportu i lokalizacji pojazdu dzięki nowoczesnym systemom geolokalizacji. Możliwa jest też zmiana trasy w trakcie przewozu, jeśli zajdzie taka konieczność. Współpracujemy z zaufanymi, zagranicznymi partnerami, dlatego też zapewniamy przewóz drogich towarów nie tylko na terenie Polski, ale i Europu oraz krajów WNP.

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę