Międzynarodowe Forum Transportu i Logistyki odbędzie się w Soczi

Międzynarodowe Forum Transportu i Logistyki odbędzie się w Soczi

Międzynarodowe Forum Transportu i Logistyki odbędzie się w Soczi

Międzynarodowe Forum Transportu i Logistyki „PRO//Ruch.1520”, którego celem jest produktywny dialog między przedstawicielami biznesu, rynku i państwa, wypracowanie skutecznych odpowiedzi na wyzwania czasu, odbędzie się w Soczi w dniach 1-3 października, informuje służba prasowa Forum.

W tym roku Forum poświęcony jest 15. rocznicy założenia OSA i będzie składać się z "Dnia strategii" i "Dnia dyskusji". W każdym z nich odbędą się sesje plenarne i strategiczne, okrągłe stoły, przemówienia programowe (key speeches), a także będą zorganizowane tematyczne obszary negocjacji biznesowych.

„Forum rozważy szeroki zakres zagadnień związanych z przyszłością światowego systemu transportowego, trendami rozwoju branży, współpracą międzynarodową, technologiami ekologicznymi i efektywnością energetyczną, oraz wydajnością pracy. Osobny strumień programów biznesowych zostanie poświęcony tematyce pasażerów. Prelegenci, uczestnicy i eksperci będą rozmawiać o usługach, czasie i komforcie klientów, problemach i poprawie efektywności ruchu pasażerskiego oraz infrastruktury. W ramach innego programu biznesowego uczestnicy forum będą dyskutować o rozwiązaniach cyfrowych i transporcie przyszłości: od roli w kształtowaniu gospodarki cyfrowej po wprowadzanie innowacji informatycznych w transporcie i logistyce. W kontekście cyfrowej transformacji uczestnicy będą rozmawiać o wprowadzeniu technologii „Internet of Things”, „Big Data”, technologii „blockchain” w sektorze transportowym, zintegrowanym systemie kontroli ruchu pojazdów i ładunków "- głosi komunikat prasowy.

Według serwisu prasowego uczestnikami Forum będą szefowie i przedstawiciele branży transportowej w Rosji i za granicą, przedstawiciele władz rosyjskich, sektora bankowego i inwestycyjnego, przedstawiciele największych wyspecjalizowanych międzynarodowych firm i korporacji z krajów WNP i Unii Europejskiej, czołowi naukowcy, inżynierowie i wynalazcy.

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę