Przewóz ładunków ponadgabarytowych - co trzeba wiedzieć

Przewóz ładunków ponadgabarytowych - co trzeba wiedzieć

Przewóz ładunków ponadgabarytowych - co trzeba wiedzieć

Przewóz ładunków ponadgabarytowych wymaga znajomości przepisów ruchu drogowego, a także przestrzegania wielu czynników. Aby nie trafić w trudne sytuacje, powinnieneś korzystać z usług profesjonalistów. Wszystkie wymagania spełnia firma INTRADE. Transport ładunków ponadgabarytowych – jest to kierunek, który szybko się rozwija. Pracownicy przedsiębiorstwa są w stanie zaoferować usługi na wysokim poziomie, a przy tym zapewnić bezpieczeństwo ładunku na całej trasie.

Co to jest ładunki ponadgabarytowe

To duży przedmiot, który nie da się przewieźć w zamkniętym pojeździe. Kierowca jest zobowiązany przestrzegać następujące warunki podczas transportu:

 • kontrolować stan towaru na całej trasie;
 • trzymać się prawej strony podczas jazdy na drodze;
 • ustępować drogę samochodom, które jadą z tyłu.

Pracownicy firmy planują specjalne trasy. Samochód nie będzie przejeżdżać przez szereg konstrukcji: tunele, przejazdy kolejowe, trasy znajdujące się pod mostami. Wszystko to gwarantuje dostawę towaru w integralności i bezpieczeństwie, a także zapobiega awaryjne sytuacje na drodze.

Co gwarantuje INTRADE

Pracownicy kompetentnie planują trasę. Proces przewozu nie przeszkadza innym uczestnikom ruchu drogowego. Błędy w tak odpowiedzialnej sprawie, grożą poważnymi konsekwencjami.

Firma przewoźnik minimalizuje ilość tras o dużym natężeniu ruchu, unika zaludnionych miast. Ważne informacje: klient może mieć pewność, że kierowca nie zmieni zaplanowanej trasy w żadnych warunkach.

Firma INTRADE ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo ładunku. Doświadczeni kierowcy od początku do końca odpowiadają za trasę. Ogromna ilość pozytywnych opinii – bezpośredni dowód wysokiej jakości świadczonych usług.

Można ubezpieczyć przesyłkę. Korzyści dla klienta:

 • zapewnienie bezpieczeństwa towaru w przypadku nieprzewidzianych okoliczności;
 • pełne odszkodowanie w krótkim terminie;
 • dostępne ceny umowy ubezpieczenia.

Z klientem indywidualnie omawia się ceny. To zależy od okresu ubezpieczenia.

Możliwości firmy podczas transportu ładunków ponadgabarytowych

Wykaz zalet:

 • wysoka jakość, bez względu na złożoność procedury;
 • przystępne ceny;
 • wysoka prędkość procedury (wysyłka odbywa się w możliwie krótkim czasie);
 • dokładne opracowanie trasy, załadunek i rozładunek towaru, uzgodnienie niezbędnych dokumentów;
 • szeroka geografia dostawy;
 • uzyskanie specjalnego zezwolenia na transport (klient nie musi angażować się w załatwienie formalności);
 • podporządkowanie międzynarodowemu systemowi regulacji prawnych (przestrzeganie aktów prawnych, norm składania dokumentów do urzędu celnego, posiadanie licencji na prowadzenie działalności gospodarczej).

Transport ładunków ponadgabarytowych jest procedurą czasochłonną, wymagającą wysokiego profesjonalizmu. O wielu problemach można zapomnieć tylko pod warunkiem współpracy z rzetelnym wykonawcą. Wybierając firmę INTRADE, można być pewnym w bezpieczeństwie ładunków ponadgabarytowych. Zamówić transport jest łatwo, wystarczy wejść na stronę w sekcji "Kontakty". Menedżerowie firmy odpowiedzą na wszystkie pytania.

zadzwoń do nas 24/7
Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę