Co trzeba wiedzieć na temat przewozu ładunków ponadnormatywnych?

Jakie zasady dotyczą przewozu ładunków ponadnormatywnych?
Co trzeba wiedzieć na temat przewozu ładunków ponadnormatywnych?

Co trzeba wiedzieć na temat przewozu ładunków ponadnormatywnych?

Przewóz ładunków ponadgabarytowych wymaga znajomości przepisów ruchu drogowego, a także przestrzegania wielu czynników. Aby nie trafić w trudne sytuacje, powinnieneś korzystać z usług profesjonalistów. Wszystkie wymagania spełnia firma INTRADE. Transport ładunków ponadgabarytowych – jest to kierunek, który szybko się rozwija. Pracownicy przedsiębiorstwa są w stanie zaoferować usługi na wysokim poziomie, a przy tym zapewnić bezpieczeństwo ładunku na całej trasie.

Co to jest ładunki ponadgabarytowe

To duży przedmiot, który nie da się przewieźć w zamkniętym pojeździe. Kierowca jest zobowiązany przestrzegać następujące warunki podczas transportu:

 • kontrolować stan towaru na całej trasie;
 • trzymać się prawej strony podczas jazdy na drodze;
 • ustępować drogę samochodom, które jadą z tyłu.

Pracownicy firmy planują specjalne trasy. Samochód nie będzie przejeżdżać przez szereg konstrukcji: tunele, przejazdy kolejowe, trasy znajdujące się pod mostami. Wszystko to gwarantuje dostawę towaru w integralności i bezpieczeństwie, a także zapobiega awaryjne sytuacje na drodze.

Co gwarantuje INTRADE

Pracownicy kompetentnie planują trasę. Proces przewozu nie przeszkadza innym uczestnikom ruchu drogowego. Błędy w tak odpowiedzialnej sprawie, grożą poważnymi konsekwencjami.

Firma przewoźnik minimalizuje ilość tras o dużym natężeniu ruchu, unika zaludnionych miast. Ważne informacje: klient może mieć pewność, że kierowca nie zmieni zaplanowanej trasy w żadnych warunkach.

Firma INTRADE ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo ładunku. Doświadczeni kierowcy od początku do końca odpowiadają za trasę. Ogromna ilość pozytywnych opinii – bezpośredni dowód wysokiej jakości świadczonych usług.

Można ubezpieczyć przesyłkę. Korzyści dla klienta:

 • zapewnienie bezpieczeństwa towaru w przypadku nieprzewidzianych okoliczności;
 • pełne odszkodowanie w krótkim terminie;
 • dostępne ceny umowy ubezpieczenia.

Z klientem indywidualnie omawia się ceny. To zależy od okresu ubezpieczenia.

Możliwości firmy podczas transportu ładunków ponadgabarytowych

Wykaz zalet:

 • wysoka jakość, bez względu na złożoność procedury;
 • przystępne ceny;
 • wysoka prędkość procedury (wysyłka odbywa się w możliwie krótkim czasie);
 • dokładne opracowanie trasy, załadunek i rozładunek towaru, uzgodnienie niezbędnych dokumentów;
 • szeroka geografia dostawy;
 • uzyskanie specjalnego zezwolenia na transport (klient nie musi angażować się w załatwienie formalności);
 • podporządkowanie międzynarodowemu systemowi regulacji prawnych (przestrzeganie aktów prawnych, norm składania dokumentów do urzędu celnego, posiadanie licencji na prowadzenie działalności gospodarczej).

Transport ładunków ponadgabarytowych jest procedurą czasochłonną, wymagającą wysokiego profesjonalizmu. O wielu problemach można zapomnieć tylko pod warunkiem współpracy z rzetelnym wykonawcą. Wybierając firmę INTRADE, można być pewnym w bezpieczeństwie ładunków ponadgabarytowych. Zamówić transport jest łatwo, wystarczy wejść na stronę w sekcji "Kontakty". Menedżerowie firmy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę