Przyczyny ufać INTRADE

Przyczyny ufać INTRADE

Przyczyny ufać INTRADE

Firma INTRADE została założona w 1999 roku. To duże przedsiębiorstwo, które świadczy szeroki zakres usług transportowych. Baza klientów została ukształtowana z powodu stałego wzrostu ilości przewozów. Według statystyk, to 8000 zamówień rocznie. Zamówić transport można na oficjalnej stronie, tam są podane wszystkie niezbędne kontakty.

Korzyści

Firma posiada szereg zalet:

 1. Posiadanie certyfikatu ISO 28000:2007.

To gwarancja bezpiecznego transportu ładunków, brak zagrożenia ze strony terrorystów. Standard jest opracowany przez Międzynarodową organizację ISO.

 1. Wieloletnie doświadczenie, zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
 2. Świadczenie usługi w możliwie krótkim czasie.
 3. Udział firmy w projektach międzynarodowych wysokiego poziomu (to świadczy o solidności i odpowiedzialności).
 4. Odpowiedzialność za bezpieczeństwo towaru (na całej trasie).
 5. Odszkodowanie w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności (uszkodzenie, kradzież).
 6. Gwarancja na czas transportu. Pomyłki w tym przypadku są wykluczone. Firma dba o swoją reputację, więc można nie martwić się o to, że przesyłka nie dotrze na czas.
 7. Stała cena w każdych okolicznościach. Na przykład, koszty związane z uszkodzeniem pojazdu ponosi firma, która świadczy usługi.
 8. Flota, zaopatrzona jest w nowoczesne pojazdy. Nie można się martwić o to, że towar nie dotrze w określonym terminie.
 9. Opracowanie racjonalnej trasy przez pracowników firmy. Przy tym klient może przedstawić swoje życzenia, które na pewno będą brane pod uwagę.
 10. Produkt nie jest narażony na wstrząsy podczas transportu.
 11. Możliwość transportu ADR-ładunków, które mogą zapalić się.

INTRADE spełnia wszystkie niezbędne warunki (specjalna technika, wyszkoleni kierowcy z odpowiednimi kwalifikacjami, profesjonalni logiści). Można zamówić wysyłkę każdej kategorii towarów, firma jest w stanie zorganizować proces transportu od początku do końca.

 1. Świadczenie usług zgodnie z wymaganiami ekologii. Firma przestrzega wymogi służb, które zajmują się ochroną środowiska.
 2. Praca w trybie całodobowym. Klient może dowiedzieć się o miejscu znajdowania się ładunku w dowolnym momencie. Spory również są rozwiązywane w czasie, kiedy jest to wygodne dla klienta.
 3. Posiadanie dobrej reputacji, zasłużonej na przestrzeni lat. Wiele partnerów i stałych klientów – to wszystko o INTRADE.
 4. Praca z pilnymi zleceniami. Ważne jest to, że jakość świadczonych usług przy tym pozostaje na wysokim poziomie.
 5. Szeroka geografia. To są: Europa Południowa, Zachodnia i Wschodnia, kraje nadbałtyckie, Kazachstan, republiki Federacji Rosyjskiej.
 6. Wyposażenie środków transportu w nowoczesny sprzęt. To gwarantuje niezbędne do transportu warunki.
 7. Ubezpieczenie przewożonych towarów. Klient może być pewien, że jego ładunek jest zabezpieczony przed różnego rodzaju ryzyka. Całą dokumentacją zajmuje się firma transportowa. Zamawiający nie traci swój czas i siły.
 8. Możliwość dokonania odpraw celnych. Logistycy na życzenie klienta przygotuje niezbędne dokumenty.

Opisane zalety gwarantują wysoką jakość za przyjemną cenę. Firma INTRADE jest niezawodnym pomocnikiem w rozwiązywaniu różnych zadań.

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę