TOP TRANSPORT EUROPE-2018 odbędzie się w Marsylii

TOP TRANSPORT EUROPE-2018 odbędzie się w Marsylii

TOP TRANSPORT EUROPE-2018 odbędzie się w Marsylii

Dwudniowy międzynarodowy salon logistyczny „Top Transport Europe” odbędzie się w dniach 17-18 października we francuskiej Marsylii. Wydarzenie zgromadzi kupujących i dostawców usług transportowych i logistycznych. Prestiżowa wystawa B2B dla europejskich klientów i dostawców usług logistycznych organizowana jest w unikatowym formacie poznania się w trybie błyskawicznym, gdzie uczestnicy mogą w krótkim czasie poznać swoich potencjalnych Partnerów biznesowych i Klientów.

„Top Transport Europe” nie jest typową wystawą. Negocjatorzy mają pół godziny na zaprezentowanie swojej firmy potencjalnym partnerom biznesowym i omówienie możliwej współpracy, po której odwiedzający stoiska podążają za sobą zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Impreza organizuje się od ponad 25 lat i cieszy się dobrą renomą we Francji, dzięki czemu od zawsze przyciąga wielu europejskich dostawców i wykwalifikowanych nabywców usług logistycznych, którzy szukają konkretnych rozwiązań dla swoich zadań.

„Top Transport” to jedyna w swoim rodzaju impreza we Francji, która skupia tak wielu europejskich właścicieli ładunków, którzy szukają konkretnych rozwiązań dla istniejących i potencjalnych przepływów ładunku oraz dostawców usług logistycznych, którzy oferują takie rozwiązania. Koncepcja spotkań błyskawicznych typu B2B pozwala firmie logistycznej spotkać się z maksymalną liczbą potencjalnych Klientów.

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę