Transport lotniczy - niezawodna i szybka dostawa

Transport lotniczy: niezawodna i szybka dostawa
Transport lotniczy - niezawodna i szybka dostawa

Transport lotniczy - niezawodna i szybka dostawa

Statki powietrzne, samoloty transportowe i pasażerskie, są najbardziej poszukiwane i popularne środki dostawy towarów o każdej ilości i rozmiarów. Mimo krótkiej historii lotów transportowych, ten rodzaj przewozów zdobył zaufanie wielu dużych firm poprzez zrozumiały proces organizacji i możliwość wykonywania przewozu na duże odległości w krótkim czasie.

Rozważmy główne zalety i cechy dostawy towarów transportem lotniczym, które pomogą w rozwoju firmy i realizacji postawionych celów.

  1. Szybkość dostawy. Jako pierwsi z usług szybkiego transportu lotniczego zaczęli korzystać wojskowi. Oni przeprowadzali zwiad, kontrolowali sytuację, przekazywali pilne przesyłki i wiadomości za pośrednictwem regularnych lotów na określonej trasie. Następnie popularność transportu lotniczego wyszła na poziom rządowy a wysyłka towaru zaczęła podlegać międzynarodowym normom i przepisom. Teraz skorzystać z usług transportu lotniczego może skorzystać każdy, a geografia dostawy towarów nie jest ograniczona granicami jednego kontynentu.
  2. Niezawodność i bezpieczeństwo towarów. Według statystyk, samoloty są najbardziej bezpiecznym rodzajem transportu. Nowoczesne wyposażenie techniczne statku, doświadczeni piloci i przestrzeganie zasad zachowania się w przestrzeni powietrznej pozwala na bezpieczne wylądowanie w miejscu przeznaczenia.
  3. Wysoki poziom usług dostawy. Transport lotniczy, zarówno pasażerski, jak i towarowy, zawsze miał dobrą reputację, którą wyznaczają wysokie standardy obsługi klienta i wysoki poziom jakości usług. Regularne i czarterowe loty cargo są wykonywane zgodnie z precyzyjnym planem lotu. Drogie towary i papiery wartościowe zostaną dostarczone na czas i pod wyraźną kontrolą pracowników linii lotniczych.
  4. Komfortowe warunki i dostępność. Kontrakt z przewoźnikiem pozwala nie tylko zaoszczędzić czas na wysyłkę, ale i szybko dokonać przeładunku. W umowie dokładnie są określone terminy na załadunek towaru, łamiąc które firma może ponieść sankcje karne wobec klienta. Również każdy statek powietrzny zapewnia akceptowalną dla ładunku temperaturę, wilgotność, ciśnienie i inne parametry przechowywania produktów. Do przewozu łatwo psujących się produktów można skorzystać z transportu lotniczego w tempereturze kontrolowanej.
  5. Szeroki wybór linii lotniczych. W dużych miastach istnieją całe logistyczne węzły transportu, wśród których można wybrać porządną firmę i dostarczyć towar w dowolne miejsce na świecie.
  6. Regularne lub czarterowe samoloty? Oficjalny rozkład lotów regularnych pozwala śledzić harmonogram i z góry zaplanować wysyłkę, aż do minuty. Loty czarterowe należy monitorować oddzielnie lub wynajmować transport na własną rękę. Wybór zależy od możliwości finansowych klienta i procedury przejścia kontroli celnej.
  7. Koszt lotniczego transportu towarów. Wysyłka towaru samolotem jest przyjemnością nie tanią. Jednak przedstawiciele firm stale motywują klientów zamawiać transport właśnie u nich dzięki aktywnej kampanii reklamowej, wysokiego poziomu obsługi i atrakcyjnych bonusów dla stałych klientów.

Wybrać odpowiedni sposób dostawy przesyłki można tu.

Przyjdź do biura
ul. Małachowskiego 19E, 05-120 Legionowo
wyślij zapytanie o cenę